Toliau
Užsakymams nuo 50€ - NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Užsakymams nuo 50€ - NEMOKAMAS PRISTATYMAS

Mūsų komandos mylimiausi Nulos produktai ❤

 

Norisi išbandyti tvarias alternatyvas, bet vis nežinai nuo ko pradėti? Mūsų komanda skuba į pagalbą! Kiekviena iš mūsų išrinko po patį mylimiausią Nulos produktą ir pasidalino savo atsiliepimu, kodėl būtent jį rekomenduoja išbandyti visiems. 

Agnė

„Tokia pati, bet daaaaauug geresnė.
Aha, kalbu apie dantų pastą. Šita tema esu praėjusi bene visais įmanonais keliais - buvo metas, kai taip priešinausi atliekoms, kad dantis valiau su soda ir kokosų aliejum (galit nesakyt, kad blogai emaliui - jau pasakė dantistė po apžiūros). Bandžiau visokias putojančias tabletes, piliules ir kremukus, visi buvo kažkokie netokie ir po kiekvieno dantų valymo trūko to NORMALAUS šviežio mėtų jausmo.
Taip susipažinau su Benu ir Anna, kurių išgramdyti dantų pastos stiklainėliai sėkmingai rikiuojasi antram panaudojimui. Skonis puikus, sudėtis švari, atliekos nebaisios. Nuloj turim mėtinę, apelsininę, balinančią, jautriems dantims ir juodą kaip smala. Už tvariai švarius dantis!!“

Rugilė
Daugkartinės bičių vaško drobelės maistui

„Mylimiausio tvaraus produkto apdovanojimuose pirmą vietą vienareikšmiškai skirčiau bičių vaško drobelėms
Per pastaruosius metus eksperimentavau ir skyniausi kelią tarp tinkančių ir nelabai ekologiškų produktų. Šeimoje jau esu pagarsėjusi kaip keistų tvarių išradimų entuziastė, todėl niekas nenustebo kai vieną dieną foliją iškeičiau į drobeles išteptas bičių vašku.
Vienareikšmiškai vienas patogiausių ir geriausių mano atrastų produktų. Norisi uždengti perpjautą svogūną, nuo kurio dvelkia visas šaldytuvas? Susivynioti sumuštinį pietums ir įsimesti į kuprinę? Visais šiais atvejais iškeičiau neperdirbamą foliją į lipnias drobeles.
Dažnai keičiant įprastą produktą į tvarų reikia laiko priprasti, jis gali būti ne toks patogus ar veiksmingas, bet drobelės man dėl to labiausiai ir patinka - man jos yra visapusiškai geresnės ir patogesnės nei maistinė plėvelė ar folija.
Rekomenduoju ir jau visą šeimą drobelėm apdovanoju!“

Rasa 
Metalinis daugkartinis skustukas


„Man jis irgi atrodė baisus.
"Visus Nula produktus išbandom pačios, bet skustuko išbandymą aš vis nukelinėjau, nors kolegės ir sakė, kad jis paprastas naudoti. O aš vis tiek galvoje mačiau, kaip reiks apsišarvoti kantrybe, dangstyti įsipjovimus ir aukoti savo odą dėl tvaresnių įpročių. Aggh.
Pagaliau, kai žinojau, kad galiu užokupuoti vonią visam vakarui, nusiteikiau pamėginti ir gaaaal netgi išmokti. Brūkštelėjau vieną kartą ir… „Viskas..?“, pagalvojau. Jokio atskiro mokslo. Jokio sudėtingumo. Jokio įsipjovimo. Viskas taip pat, kaip ir su plastmasiniu skustuku, gal net švelniau. Po minutės galvoje jau kartojau dažnai iš mūsų pirkėjų gaunamą frazę: „Taip dvejojau, o pabandžius svarsčiau, kuuur tai buvo visą mano gyvenimą??”.
Bandau skaičiuoti ir suprantu, kad iki šiol savo gyvenime turėjau sunaudoti bent 250 plastmasinių skustukų. Gaila, bet gerai, kad likusiam gyvenimui sunaudosiu jį tik vieną.“

 Ramona
Šveistukai iš kokoso pluošto

 

Šveistukas buvo vienas iš pirmųjų produktų, kuris apsigyveno pas mus namie ir jau kelis metus čia atlieka sunkiausius šveitimo darbus. 
Namie vadinamas „ežiuku“, šis produktas iškart pritapo, nes yra tikrai patogus naudoti ir tarnauja ypač ilgai. Naudoju jį tiek vonioje, tiek virtuveje, o kai prisikaupia nešvarumų, jis keliauja maudynėms į indaplovę.
Visų svarbiausia šis šviestukas pakeitė mano nuomonę į kasdienėje buityje naudojamus produktus ir parodė, jog yra daug tvaresnių ir ilgiau tarnaujančių alternatyvų įprastoms kempinėms, kurių mano virtuvėje nematyti jau keletą metų!“


„Jau nebereikia galvoti, kokį dezodorantą išbandyti pasibaigus šiam, nes atradau tą vienintelį. Man Ben&Anna dezodorantas yra atradimas, kurį pamilau nuo pat pirmo naudojimo.

Aš buvau pirmoji iš Nulos komandos, kuri ištestavo šį produktą prieš jam papildant mūsų kolekciją. Kolegėms net sunku buvo patikėti mano tokiu entuziastingu atsiliepimu. Negi tikrai radom tą vienintelį po ilgų paieškų? Tokį, kuris švelniai tepasi, maloniai kvepia ir išlieka ilgą laiką? Aš manau, kad taip.“

Ankstesnis straipsnis Viskas, ką turi žinoti apie kompostuojamas pakuotes
Sekantis straipsnis Kas gero įvyko ekologijos pasaulyje 2020-aisiais?

Palikti komentarą

Atkreipkite dėmesį, kad komentaras atsiras puslapyje, kai administratorius jį patvirtins. Taip norime užtikrinti, kad puslapyje neatsiras neetiškų ir įžeidžiančių komentarų.

* Privalomi laukai